Bünge

Pazartesi, 03 Aralık 2018 17:22 Yazan 
Kuruluş Yılı: 2000
Ögeyi Oylayın
(0 oy)

http://www.bunge.com.tr/
  • Adres: E-5 Karayolu Üzeri, Büyükkarıştıran Kasabası 39780
  • İlçe: Lüleburgaz
  • İl: Kırklareli
  • Telefon: 0 (288) 436 11 90
  • Faks: 0 (288) 436 11 10
  • E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bünge Büyükkarıştıran Tesisleri Bünge Büyükkarıştıran Tesisleri Bünge
2000 yılı itibariyle Türkiye'de faaliyete geçen şirketimiz gerek iç piyasadan,gerek ithal olarak tedarik ettiği yağlı tohumları sektörün ihtiyacına uygun olarak işlemekte ve dağıtımını gerçekleştirmekte ayrıca, pirinç, mısır ve buğday özelinde ticari faaliyetlerde bulunmaktadır.

Yerli üretim ve ithal yağlı tohumları (Ayçiçek, Kanola, Soya, Keten tohumu) başta Trakya olmak üzere,Güney Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerinde bulunan şirketimize ait tesislerde ve uzun süreli işletme hakkı sistemi ile çalıştığımız tesislerde işlemekteyiz.

İşlenmesi yapılan bitkisel yağları sektörde faaliyet gösteren nebati yağ firmalarına ham olarak satılmasının yanı sıra,tesislerimizde bulunan rafineri ve dolum işletmelerimiz ile yağlı tohumların işlenmesinden elde edilen ham yağı rafinasyona tabi tutarak ambalajlı ürün formasyonunda nihai tüketicilerin kullanımına sunulmak üzere Türkiye'nin en büyük Perakende Zincir Mağazalarında , Geleneksel ve HoReCa kanallarına ek olarak ileri gıda ürünleri İşleyici firmaların üretimlerinde kullanılmak üzere rafine bitkisel yağ olarak olarak tedarik etmekteyiz.

Tesislerimizde işlemesi yapılan bitkisel yağ tohumlarından elde edilen yüksek proteinli Soya küspesi, 28 ve 36 proteinli Ayçiçek küspesi ile Kanola küspesi ile sektörde faaliyet gösteren beyaz et ve yumurta üreticileri yem fabrikaları ile büyükbaş yem fabrikalarının en büyük tedarikçisi konumunda bulunmaktayız.

Şirketimiz, yurt genelinde bulunan depolama ve dağıtım tesislerinde, Bunge’nin hem uluslararası ticareti için hem de iç piyasa ihtiyacı hizmet vermekte olup tesiste gemiden boşaltmadan, kamyon ve vagon yüklemesine kadar tüm operasyon tam otomatik şekilde yapılmaktadır.
Okunma 9583 kez Son Düzenlenme Pazartesi, 03 Aralık 2018 17:53

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

trakyanet
Norton Güvenli Web Sitesi McAfee Güvenli Web Sitesi

Rehberimizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Hizmetleri kullanarak çerez kullanımına izin vermiş olmaktasınız.